SZCZEGÓŁOWE OPISY ZAJĘĆ

ZDROWE CIAŁO – OPTYMALIZACJA RUCHU

Zajęcia opierają się na pracy na łańcuchach kinetycznych.
Zaczynamy od treningu izolującego poszczególne stawy, przechodzimy kolejno od stopy, poprzez staw kolanowy, biodrowy, ramienno-łopatkowy.
Celem treningu jest pozbycie się słabych ogniw na łańcuchach kinetycznych, które prowadzą do kompensacji w ruchu a z czasem mogą prowadzić również do przeciążenia struktur. Zajęcia przeznaczona są dla Ciebie, jeśli chcesz czuć się dobrze w swoim ciele oraz poprawić swoje wyniki.
Jest to trening full body odbudowujący siłę bazową przy użyciu piłek, gum, wolnych ciężarów i własnej masy ciała.

OCR
(Obstacle Course Racing)
BIEGI PRZESZKODOWE

Zorganizowane zajęcia przygotowujące do biegów przeszkodowych OCR typu Runmageddon. Kładziemy nacisk na naukę poprawnej techniki pokonywania przeszkód dbając jednocześnie o różnorodność i przyjemność płynącą z zajęć. Zapraszamy osoby początkujące i średnio zaawansowane.

WOD BEGINNERS 

WOD o niższej intensywności dla osób, które są w trakcie poznawania wszystkich ćwiczeń i poprawnej techniki.

WOD

Zajęcia o wyższej intensywności dla zaawansowanych. Programy treningów są zróżnicowane i podlegają ciągłej zmianie, aby zapewnić różnorodność ćwiczeń.

SHE SQUATS

Zajęcia poświęcone wzmacnianiu i modelowaniu pośladków i nóg, dedykowane kobietom.

KILL YOUR ABS

Połączenie ćwiczeń aerobowych i wzmacniających mięśnie brzucha oraz mięśnie głębokie. Zajęcia te odbywają się w obwodzie stacyjnym i są odpowiednie zarówno dla osób zaczynających swoja przygodę z treningiem, jak i dla zaawansowanych, którzy czują potrzebę skupienia swojego treningu właśnie na tej partii ciała.

CENNIK

Karnety ważne są przez 30 dni od daty zakupu.
Honorujemy karty: Benefit Systems, Fitprofit, Medicover Sport

Karty te upoważniają do wstępu na strefę OpenGym. Jeśli chcesz uczestniczyć w innych treningach tematycznych przy jednorazowej wizycie w klubie to udostępniamy taką możliwość po zapłacie 10 zł opłaty sanitarnej za każdy dodatkowy trening.

„Za co kocham dobry, mocny trening? Za ten stan, to uczucie tuż po, kiedy praktycznie padam na twarz, jest mi słabo tak, że czuję jakbym zaraz miał zasłabnąć i leżę na ziemi, łapiąc oddech i ostrość widzenia. Choć moje ciało i mina nie ukazują jeszcze tego, to jednak wewnątrz mnie moja świadomość się już uśmiecha, cieszy jak dziecko, które otrzymało to, co pragnęło. Właśnie teraz pokonałem swoją kolejną granicę niemocy, przeszedłem na kolejny level pokonując słabości, jakie pojawiały się podczas wykonywania workout’u.”