NASZ ZESPÓŁ

PIOTR ŚWIERKOCKI

   Zobacz Instagram: @kurde_balans

Trener CF Lvl 2 z pięcioletnim doświadczeniem, Crossfit Mobility Trainer z dyplomami Strength Coach Personal Trainer, Strength Coach Mobility Trainer

Już jako dziecko trenował sztuki walki – karate, judo, aikido oraz kendo, a dzięki harcerstwu jego pasją stało się żeglarstwo. Z czasem do uprawianych sportów dołączył jeszcze snowboarding oraz wspinaczka sportowa – głównie bouldering.

„Około 6 lat temu trenowałem tylko na siłowni. Po niecałym roku, powtarzalność takiej aktywności zaczęła mnie nudzić – wtedy odkryłem CrossFit. W Polsce istniał tylko jeden box, CrossFit Mjollnir. To była miłość od pierwszego workoutu. Ogromny wysiłek, straszne zmęczenie, ale przede wszystkim wielka satysfakcja z przekraczania własnych granic – to wtedy poczułem i to staram się przekazywać na zajęciach, które dziś sam prowadzę.”

W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na mobilność swoich podopiecznych – uważa, że bez tego elementu reszta treningu siłowo-kondycyjnego może przynieść więcej szkód niż pożytku. Skupia się na wadach postawy spowodowanych przez powszechny siedzący tryb życia i stara się pomóc swoim podopiecznym w ich korekcie. Wierzy, że tego rodzaju praca u podstaw ma realny wpływ na ich jakość życia.

Nieustannie rozwija się biorąc udział w szkoleniach (m.in. Strenght Coach Personal Trainer, Strength Coach Mobility oraz Szkolenie Gimnastyczne CF Kraków) oraz studiując Fizjoterapię w Społecznej Akademii Nauk.

MICHAŁ JANIEC

   Zobacz Instagram: @michal_janiec

Absolwent wydziału Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Uniwersytetu Łódzkiego. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością kulturystyka Polskiej Akademii Sportu oraz dyplomowany nauczyciel Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne.

Sport jest jego największą pasją od najmłodszych lat. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie i rozszerzanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu nowych form treningu – w ostatnich latach ukończył między innymi takie kursy i szkolenia jak: „Metodyka Treningowa” (poziom 1 i 2), „Core&Stability Level 1” czy „Nowoczesne podejście do treningu motorycznego i fizjoterapii w sporcie” organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.

Aby móc jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym w prowadzeniu zdrowego trybu życia od kilku lat poszerza swoją wiedzę o zagadnienia dietetyczne. Pośród wielu kursów jakie ukończył znalazły się: „Optymalizacja diety i treningu” (2014), „Dietetyka i suplementacja” (2015, poziom 1, 2, 3 i 4), „Dietetyka kliniczna” (2015), oraz „Dietetyka i suplementacja w sportach walki” (2016).

Jest wszechstronnym trenerem, który specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowym, CF, sztukach walki (kickboxing, zapasy czy MMA) oraz przygotowaniach do startów w zawodach i innych imprezach sportowych. W pełni angażuje się w każdy trening dopasowując ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej osoby.

Jako osoba z dużą charyzmą oraz pozytywnym i profesjonalnym podejściem do podopiecznych sprawdza się zarówno jako trener personalny, ale także jako prowadzący zajęcia grupowe.

PAWEŁ DRATWIAK

KALISTENIKA

Od najmłodszych lat jest związany jest ze sportem – brał udział w wielu wyścigach rowerowych. Później, szukając nowych wyzwań, zaczął uprawiać siatkówkę.
Przez następne 3 lata pochłonął go parkour, by ostatecznie zostać zastąpiony przez kalistenikę.

Od dwóch lat jest pasjonatem street workout’u, któremu poświęca większość swojego czasu. Jest założycielem grupy Street Workout Łódź, jak i współorganizatorem wielu imprez, między innymi Ghetto Workout Session.

Jego życiowym celem jest pokonanie wszelkich praw fizyki i osiągnięcie niemożliwego. Uwielbia pracę z ludźmi, którzy tak jak on posiadają swoją sportową pasję i nie poddają się, dopóki nie osiągną zamierzonego celu.

KRZYSZTOF KLONOWICZ

Absolwent Studium Medycznego na kierunku technik masażysta.

Trener i rehabilitant, który w pracy z pacjentami stosuje terapię manualną i holistyczne podejście do problemów zdrowotnych.

Znany ze skrupulatności, precyzji i nieustannego edukowania swoich pacjentów. Z treningiem CF związany jest od ponad 4 lat, a jego domeną stało się mobility – ćwiczenia poszerzające zakres ruchliwości stawów i zwiększające mobilność ciała. Podczas treningów stawia poprzeczkę wysoko, wykazując się przy tym dużą cierpliwością i niestandardowymi sposobami motywowania do wysiłku.

Przez 12 lat trenował wyczynowo lekkoatletykę w AZS Łódź – jest ekspertem techniki biegowej i utytułowanym specjalistą od biegów na dystansie 400 metrów, 400 metrów przez płotki oraz w biegach sztafetowych 4 x 400 metrów.

LIDIA DANIELSKA

   Zobacz Instagram: @lidiatrenerka

Magister Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Uniwersytetu Łódzkiego.

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona,instruktorka Olympic weightlifting, trójboju siłowego oraz Kettlebell.

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Ukończyła kurs TRX Suspension Training oraz wiele szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji w sporcie. Od najmłodszych lat związana ze sportem wyczynowym  jako pływaczka, zawodniczka Muay Thai – aktualnie jest aktywną zawodniczka CF, ale przede wszystkim ogromną pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Własne doświadczenie zdobyte przez lata treningów przekłada na pracę z ludźmi, którym pomaga w osiąganiu wyznaczonych celów treningowych.

MACIEJ GALUS

11 lat trenował piłkę ręczną w łódzkim klubie, brał udział w zawodach i mistrzostwach Polski, dzięki czemu całe jego życie ściśle związane jest ze sportem i aktywnością.

Zaczynał od treningów siłowni, żeby po kilku latach odkryć Street Workout dzięki Street Workout Łódź. Uważa kalistenikę za najbardziej uniwersalny sposób na rozwijanie własnej sprawności i źródło ogromnej satysfakcji.


W przyszłości chce związać swoje życie z fizjoterapią, dlatego niedawno rozpoczął studia na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie rozwija się jako trener, a jego hobby to Urban Exploration i odkrywanie Skandynawii.


 

KONRAD BRYGIER

Certyfikowany trener biegów ekstremalnych OCR POLSKA, oraz Street Workout i Kalistenika LVL 1+2 Riznyk Street Workout School.

Od najmłodszych lat w ciągłym ruchu- zaczynał od jazdy ekstremalnej na rowerze oraz lekkoatletyki. W późniejszych latach odkrył street workout i biegi ekstremalne, co ostatecznie pochłonęło go całkowicie. Zdobywca korony oraz weterana Runmageddon. W swoich treningach szczególną uwagę stawia na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz przyjemność płynącą z udziału w zajęciach.

ALEKSANDRA ŻUCHOWSKA

   Zobacz Instagram: @aleksandra.zuchowska

STRETCHING

Od ponad 4 lat instruktorka pole dance, aerial i stretchingu. To w tych dziedzinach odnalazła siebie – nieustannie się doszkala, także wychodząc poza zakres prowadzonych zajęć. Wielokrotnie brała udział w zawodach ze swoją partnerką, odnosząc sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Sport niejedno ma oblicze, a Ola ciągle je odkrywa i z sercem pełnym pasji przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym.

RAFAŁ SABANTY

   Zobacz Instagram: @rafalsabanty

TRENER PERSONALNY

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją judo – posiadacz mistrzowskiego stopnia 1DAN. Były zawodnik rugby w drużynie Master Pharm Budowlani Łódź. Aktywny zawodnik dwuboju, trójboju oraz CF, który lubi mierzyć się ze sportowymi wyzwaniami i osiągać coraz dalsze cele sportowe.
Nikomu nie trzeba go przedstawiać, a jeśli jeszcze go nie znasz to znaczy jedno – jeszcze za mało dźwigasz.
Jako trener personalny z chęcią pomoże wspiąć się na wyżyny Twoich możliwości.

ANIA LIPIŃSKA

   Zobacz Instagram: @anialipinska_trener

INSTRUKTORKA PILATES, TRENERKA PERSONALNA

Certyfikowana instruktorka metody Pilates „Pilates dla tancerzy” u Beaty Nawrot, z zakresu pracy na macie. Trenerka personalna i instruktorka fitness po kursie Fit-Academy. Ukończyła autorski program „Przygotowanie motoryczne tancerzy” u Beaty Nawrot. Uczy się podstaw tańca klasycznego w Studiu Tańca Klasycznego Antoniny Jakubowskiej.

Aktualnie zafascynowana pilatesem – jest dla niej świadomym i uważnym ruchem, uczy jak mądrze korzystać z ciała, jest też świetnym sposobem na wyciszenie i wyczyszczenie głowy.

„Taniec jest czymś co daje mi wolność, a praca nad ruchem jest moją pasją. Odpowiednie czucie mięśniowe, wzmocnienie, mobilizacja, rozciągnięcie, a także poprawna postawa ciała jest dla mnie najważniejsze w pracy z podopiecznymi. We własnej praktyce lubię łączyć różne formy ruchu oraz wsłuchiwać się w potrzeby własnego ciała.”

WIKTOR KAWKA

   Zobacz Instagram: @treningjestcelem

Z zamiłowaniem biegam, w górach, gdzie raz spadam w dół, a raz wdrapuje się na szczyt. Na koncie mam ponad 50 biegów górskich odbywających się wiosną, latem, jesienią i zimą, z czego 21 na dystansie Ultra w Polsce i poza granicami naszego pięknego kraju. Na co dzień trenuję z obciążeniem samego ciała, odważnikami kettlebell i sztangą za pomocą metody HardStyle. Jako jedna z sześciu osób w Polsce posiadam certyfikat StrongFirst Elite (SFB, SFG1, SFG2, SFL) – jestem pierwszym i jedynym w Łodzi. Dodatkowo jestem instruktorem Ground Force Method level I i level II stworzonym na potrzeby FMS (Functional Movement Screen), czyli do oceny i poprawy wzorców ruchowych oraz certyfikowanym instruktorem Flexible Steel level I i level II (rozciąganie siłowe).

W wolnym czasie pracuje jako wykładowca w REPs Polska. Prowadzę warsztaty z zakresu treningu siłowego i kondycyjnego dla trenerów personalnych.
Jeśli interesuje Cię budowanie siły, polepszenie kondycji lub korekcja wzorców ruchowych oraz rozciąganie, nie zastanawiaj się tylko przyjdź do mnie,

bo

#TreningJestCelem 😉

NASZ ZESPÓŁ

PIOTR ŚWIERKOCKI

   Zobacz Instagram: @kurde_balans

Trener CF Lvl 2 z pięcioletnim doświadczeniem, Crossfit Mobility Trainer z dyplomami Strength Coach Personal Trainer, Strength Coach Mobility Trainer

Już jako dziecko trenował sztuki walki – karate, judo, aikido oraz kendo, a dzięki harcerstwu jego pasją stało się żeglarstwo. Z czasem do uprawianych sportów dołączył jeszcze snowboarding oraz wspinaczka sportowa – głównie bouldering.

„Około 6 lat temu trenowałem tylko na siłowni. Po niecałym roku, powtarzalność takiej aktywności zaczęła mnie nudzić – wtedy odkryłem CrossFit. W Polsce istniał tylko jeden box, CrossFit Mjollnir. To była miłość od pierwszego workoutu. Ogromny wysiłek, straszne zmęczenie, ale przede wszystkim wielka satysfakcja z przekraczania własnych granic – to wtedy poczułem i to staram się przekazywać na zajęciach, które dziś sam prowadzę.”

W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na mobilność swoich podopiecznych – uważa, że bez tego elementu reszta treningu siłowo-kondycyjnego może przynieść więcej szkód niż pożytku. Skupia się na wadach postawy spowodowanych przez powszechny siedzący tryb życia i stara się pomóc swoim podopiecznym w ich korekcie. Wierzy, że tego rodzaju praca u podstaw ma realny wpływ na ich jakość życia.

Nieustannie rozwija się biorąc udział w szkoleniach (m.in. Strenght Coach Personal Trainer, Strength Coach Mobility oraz Szkolenie Gimnastyczne CF Kraków) oraz studiując Fizjoterapię w Społecznej Akademii Nauk.

MICHAŁ JANIEC

   Zobacz Instagram: @michal_janiec


Absolwent wydziału Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Uniwersytetu 
Łódzkiego. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością kulturystyka Polskiej Akademii Sportu oraz dyplomowany nauczyciel Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne.

Sport jest jego największą pasją od najmłodszych lat. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie i rozszerzanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu nowych form treningu – w ostatnich latach ukończył między innymi takie kursy i szkolenia jak: „Metodyka Treningowa” (poziom 1 i 2), „Core&Stability Level 1” czy „Nowoczesne podejście do treningu motorycznego i fizjoterapii w sporcie” organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.

Aby móc jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym w prowadzeniu zdrowego trybu życia od kilku lat poszerza swoją wiedzę o zagadnienia dietetyczne. Pośród wielu kursów jakie ukończył znalazły się: „Optymalizacja diety i treningu” (2014), „Dietetyka i suplementacja” (2015, poziom 1, 2, 3 i 4), „Dietetyka kliniczna” (2015), oraz „Dietetyka i suplementacja w sportach walki” (2016).

Jest wszechstronnym trenerem, który specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowym, CF, sztukach walki (kickboxing, zapasy czy MMA) oraz przygotowaniach do startów w zawodach i innych imprezach sportowych. W pełni angażuje się w każdy trening dopasowując ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej osoby.

Jako osoba z dużą charyzmą oraz pozytywnym i profesjonalnym podejściem do podopiecznych sprawdza się zarówno jako trener personalny, ale także jako prowadzący zajęcia grupowe.

PAWEŁ DRATWIAK

KALISTENIKA


Od najmłodszych lat jest związany jest ze sportem – brał udział w wielu wyścigach rowerowych. Później, szukając nowych wyzwań, zaczął uprawiać siatkówkę.

Przez następne 3 lata pochłonął go parkour, by ostatecznie zostać zastąpiony przez kalistenikę.

Od dwóch lat jest pasjonatem street workout’u, któremu poświęca większość swojego czasu. Jest założycielem grupy Street Workout Łódź, jak i współorganizatorem wielu imprez, między innymi Ghetto Workout Session.

Jego życiowym celem jest pokonanie wszelkich praw fizyki i osiągnięcie niemożliwego. Uwielbia pracę z ludźmi, którzy tak jak on posiadają swoją sportową pasję i nie poddają się, dopóki nie osiągną zamierzonego celu.

KRZYSZTOF KLONOWICZ

Absolwent Studium Medycznego na kierunku technik masażysta.

Trener i rehabilitant, który w pracy z pacjentami stosuje terapię manualną i holistyczne podejście do problemów zdrowotnych.

Znany ze skrupulatności, precyzji i nieustannego edukowania swoich pacjentów. Z treningiem CF związany jest od ponad 4 lat, a jego domeną stało się mobility – ćwiczenia poszerzające zakres ruchliwości stawów i zwiększające mobilność ciała. Podczas treningów stawia poprzeczkę wysoko, wykazując się przy tym dużą cierpliwością i niestandardowymi sposobami motywowania do wysiłku.

Przez 12 lat trenował wyczynowo lekkoatletykę w AZS Łódź – jest ekspertem techniki biegowej i utytułowanym specjalistą od biegów na dystansie 400 metrów, 400 metrów przez płotki oraz w biegach sztafetowych 4 x 400 metrów.

LIDIA DANIELSKA

   Zobacz Instagram: @lidiatrenerka


Magister Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Uniwersytetu Łódzkiego.

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona,instruktorka Olympic weightlifting, trójboju siłowego oraz Kettlebell.

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Ukończyła kurs TRX Suspension Training oraz wiele szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji w sporcie. Od najmłodszych lat związana ze sportem wyczynowym  jako pływaczka, zawodniczka Muay Thai – aktualnie jest aktywną zawodniczka CF, ale przede wszystkim ogromną pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Własne doświadczenie zdobyte przez lata treningów przekłada na pracę z ludźmi, którym pomaga w osiąganiu wyznaczonych celów treningowych.

MACIEJ GALUS


11 lat trenował piłkę ręczną w łódzkim klubie, brał udział w zawodach i mistrzostwach Polski, dzięki czemu całe jego życie ściśle związane jest ze sportem i aktywnością.


Zaczynał od treningów siłowni, żeby po kilku latach odkryć Street Workout dzięki Street Workout Łódź. Uważa kalistenikę za najbardziej uniwersalny sposób na rozwijanie własnej sprawności i źródło ogromnej satysfakcji.


W przyszłości chce związać swoje życie z fizjoterapią, dlatego niedawno rozpoczął studia na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie rozwija się jako trener, a jego hobby to Urban Exploration i odkrywanie Skandynawii.


KONRAD BRYGIER

Certyfikowany trener biegów ekstremalnych OCR POLSKA, oraz Street Workout i Kalistenika LVL 1+2 Riznyk Street Workout School.

Od najmłodszych lat w ciągłym ruchu- zaczynał od jazdy ekstremalnej na rowerze oraz lekkoatletyki. W późniejszych latach odkrył street workout i biegi ekstremalne, co ostatecznie pochłonęło go całkowicie. Zdobywca korony oraz weterana Runmageddon. W swoich treningach szczególną uwagę stawia na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz przyjemność płynącą z udziału w zajęciach.

ALEKSANDRA ŻUCHOWSKA

   Zobacz Instagram: @aleksandra.zuchowska

STRETCHING

Od ponad 4 lat instruktorka pole dance, aerial i stretchingu. To w tych dziedzinach odnalazła siebie – nieustannie się doszkala, także wychodząc poza zakres prowadzonych zajęć. Wielokrotnie brała udział w zawodach ze swoją partnerką, odnosząc sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Sport niejedno ma oblicze, a Ola ciągle je odkrywa i z sercem pełnym pasji przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym.

RAFAŁ SABANTY

   Zobacz Instagram: @rafalsabanty

TRENER PERSONALNY

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją judo – posiadacz mistrzowskiego stopnia 1DAN. Były zawodnik rugby w drużynie Master Pharm Budowlani Łódź. Aktywny zawodnik dwuboju, trójboju oraz CF, który lubi mierzyć się ze sportowymi wyzwaniami i osiągać coraz dalsze cele sportowe. Nikomu nie trzeba go przedstawiać, a jeśli jeszcze go nie znasz to znaczy jedno – jeszcze za mało dźwigasz. Jako trener personalny z chęcią pomoże wspiąć się na wyżyny Twoich możliwości.

ANIA LIPIŃSKA

   Zobacz Instagram: @anialipinska_trener

INSTRUKTORKA PILATES, TRENERKA PERSONALNA

Certyfikowana instruktorka metody Pilates „Pilates dla tancerzy” u Beaty Nawrot, z zakresu pracy na macie. Trenerka personalna i instruktorka fitness po kursie Fit-Academy. Ukończyła autorski program „Przygotowanie motoryczne tancerzy” u Beaty Nawrot. Uczy się podstaw tańca klasycznego w Studiu Tańca Klasycznego Antoniny Jakubowskiej.

Aktualnie zafascynowana pilatesem – jest dla niej świadomym i uważnym ruchem, uczy jak mądrze korzystać z ciała, jest też świetnym sposobem na wyciszenie i wyczyszczenie głowy.

„Taniec jest czymś co daje mi wolność, a praca nad ruchem jest moją pasją. Odpowiednie czucie mięśniowe, wzmocnienie, mobilizacja, rozciągnięcie, a także poprawna postawa ciała jest dla mnie najważniejsze w pracy z podopiecznymi. We własnej praktyce lubię łączyć różne formy ruchu oraz wsłuchiwać się w potrzeby własnego ciała.”

WIKTOR KAWKA

   Zobacz Instagram: @treningjestcelem

Z zamiłowaniem biegam, w górach, gdzie raz spadam w dół, a raz wdrapuje się na szczyt. Na koncie mam ponad 50 biegów górskich odbywających się wiosną, latem, jesienią i zimą, z czego 21 na dystansie Ultra w Polsce i poza granicami naszego pięknego kraju. Na co dzień trenuję z obciążeniem samego ciała, odważnikami kettlebell i sztangą za pomocą metody HardStyle. Jako jedna z sześciu osób w Polsce posiadam certyfikat StrongFirst Elite (SFB, SFG1, SFG2, SFL) – jestem pierwszym i jedynym w Łodzi. Dodatkowo jestem instruktorem Ground Force Method level I i level II stworzonym na potrzeby FMS (Functional Movement Screen), czyli do oceny i poprawy wzorców ruchowych oraz certyfikowanym instruktorem Flexible Steel level I i level II (rozciąganie siłowe).

W wolnym czasie pracuje jako wykładowca w REPs Polska. Prowadzę warsztaty z zakresu treningu siłowego i kondycyjnego dla trenerów personalnych.
Jeśli interesuje Cię budowanie siły, polepszenie kondycji lub korekcja wzorców ruchowych oraz rozciąganie, nie zastanawiaj się tylko przyjdź do mnie,

bo

#TreningJestCelem 😉