SZCZEGÓŁOWE OPISY ZAJĘĆ

TRENING DNIA

Treningi o wyższej intensywności dla zaawansowanych. Programy treningów są zróżnicowane i podlegają ciągłej zmianie, aby zapewnić różnorodność ćwiczeń.

SHE SQUATS

Trening poświęcony wzmacnianiu i modelowaniu pośladków i nóg, dedykowane kobietom.

KILL YOUR ABS

Połączenie ćwiczeń aerobowych i wzmacniających mięśnie brzucha oraz mięśnie głębokie. Treningi te odbywają się w obwodzie stacyjnym i są odpowiednie zarówno dla osób zaczynających swoja przygodę z treningiem, jak i dla zaawansowanych, którzy czują potrzebę skupienia swojego treningu właśnie na tej partii ciała.

CENNIK

Karnety ważne są przez 30 dni od daty zakupu.
Honorujemy karty: Benefit Systems, Fitprofit, Medicover Sport

Karty te upoważniają do wstępu na strefę OpenGym (siłownia). Jeśli chcesz uczestniczyć w treningach specjalistycznych podczas wizyty w klubie, to udostępniamy taką możliwość. Koszt to 10 zł opłaty sanitarnej.

„Za co kocham dobry, mocny trening? Za ten stan, to uczucie tuż po, kiedy praktycznie padam na twarz, jest mi słabo tak, że czuję jakbym zaraz miał zasłabnąć i leżę na ziemi, łapiąc oddech i ostrość widzenia. Choć moje ciało i mina nie ukazują jeszcze tego, to jednak wewnątrz mnie moja świadomość się już uśmiecha, cieszy jak dziecko, które otrzymało to, co pragnęło. Właśnie teraz pokonałem swoją kolejną granicę niemocy, przeszedłem na kolejny level pokonując słabości, jakie pojawiały się podczas wykonywania workout’u.”